Agnieszka Halicka

#język polski #biblioteka szkolna

Nauczycielka, trenerka, adminka, youtuberka, członkini społeczności Superbelfrzy RP, ambasadorka Genially i Wakeleta.

Absolwentka Wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat pasjonatka nowoczesnych technologii w edukacji. Pracuje jako nauczycielka bibliotekarka w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 5 w Konstancinie-Jeziornie i jako trenerka prowadząca szkolenia dla nauczycieli. Publikuje na blogach i w czasopismach. Jest administratorką grup na Facebooku: Genially – oficjalna, polska grupa, Wakelet Polska oraz EduTriki nauczycieli – TIK jakiego nie znasz.

Prowadzi kanał eduTriki w serwisie YouTube oraz stronę na Facebooku: EduTriki – Agnieszka Halicka. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Jest Ambasadorką Genially i Ambasadorką Wakeleta w Polsce. Należy do grona Microsoft Innovative Educator Expert. Stara się uczyć innowacyjnie oraz zarażać swoją pasją uczniów i nauczycieli.

Ulubiony cytat Agnieszki

Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii.

Arthur C. Clarke

Projekty, zainteresowania, osiągnięcia

Uwielbiam podejmować wyzwania i realizować projekty oraz innowacje pedagogiczne. Angażuję się we współpracę międzynarodową, projekty czytelnicze oraz projekty dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji oraz programowania. Zajmuję się szkolnym marketingiem: przygotowuję plakaty, informacje prasowe, prowadzę stronę WWW szkoły i szkolną stronę na Facebooku i Instagramie. W czasie edukacji zdalnej przygotowywałam uczniów i nauczycieli do korzystania z platformy Office 365.

Prowadzę na YouTubie kanał eduTriki z filmami instruktażowymi dla nauczycieli. Piszę artykuły dotyczące nowoczesnych technologii w edukacji i prowadzę webinaria. Jestem administratorką kilku popularnych grup dla nauczycieli na Facebooku. Moja wielką pasją jest app smashing, czyli łączenie funkcjonalności kilku różnych aplikacji w celu osiągnięcia niesamowitego efektu końcowego. Świetnie się czuję, współpracując z nauczycielami i edukatorami z całego świata!

Polecane Nagrania Agnieszki

zobacz innych nauczycieli

Newsletter Nauczyciela Influencera